Haberler

MEÇIKOGULLARI FORD PLAZADAN ÖRNEK DAVRANIS

14 Mart tip bayrami olmasi nedeniyle Bucak'ta faaliyet gösteren Meçikogullari Ford Plaza Insan kaynaklari Müdürü av. Asli Meçikoglu ve satis danismani Fadime Uçar , Bucak Devlet hastanesi, Özel Lider Hastanesi,1,2 ve 3 nolu Saglik Ocaklari, Eczaneler, 112 Acil Servisleri, Toplum Sagligi Merkezi ve Veterinerler Birligi'nde görev yapan  tüm saglik personelini ziyaret ederek tüm tip çalisanlarinin bu özel gününü kutladi.

Meçikogullari Ford Plaza çalisanlarindan olusan bir ekip, Bucak Devlet hastanesi, Özel Lider Hastanesi,1,2 ve 3 nolu Saglik Ocaklari, Eczaneler, 112 Acil Servisleri, Toplum Sagligi Merkezi ve Veterinerler Birligi'nde görev yapan  tüm saglik personeline  karanfil dagitti. 14 Mart tip bayramini kutlayan ve saglik personeline bu önemli günde özel olduklarini bir kez daha hissettiren Meçikogullari Ford Plaza, vatandaslardan da takdir topladi. 

Meçikogullari Ford Plaza Insan kaynaklari Müdürü av. Asli Meçikoglu ve satis danismani Fadime Uçar  yaptiklari açiklamada "Insan hayatini kurtaran ve en acil durumlarda fedakarca görev yapan saglik personeline her zaman minnettariz. Bu nedenle 14 Mart Tip Bayrami'nda onlari bir nebze mutlu ettiysek bizim için en büyük mutluluktur. Tüm saglik çalisanlarinin bu özel gününü kutlar, onlarin saglik ve huzur dolu yillar geçirmesini temenni ederiz"ifadeleri kullanildi.